LÁZNĚ JESENÍK - PENZION RESTAURANT GRÄFENBERG
www.jeseniky-lazne.cz
E-mail: pension@grefenberg.cz
ubytování  UBYTOVÁNÍ  lázně a wellness  LÁZNĚ & WELLNESS  turistika  TURISTIKA  relaxace  RELAXACE  hvezdička    polski  deutsch  english  česky
AKTUALITYLÁZEŇSKÉ POBYTY UBYTOVÁNÍ - CENÍK PRO RODINY S DĚTMI LETNÍ DOVOLENÁ ZIMNÍ DOVOLENÁ WELLNESS PROCEDURY LAST MINUTE JESENÍKY, TIPY NA VÝLETYJÍZDY NA KONÍCHFIREMNÍ AKCESVATBY, HOSTINYČLENSTVÍ V KLUBUPARTNEŘI PROJEKTU
Gräfenberg, lázně Jeseník
Proč lázeňské pobyty u nás?

Už před 200 lety říkal Priessnitz: "člověk nemusí rozumět řeči ptáků a zvířat, nemusí umět naslouchat větru a přesto cítí, jak je tento kraj výjimečný, jak je léčivý a pro člověka blahodárný."

Proto lázeňské pobyty zrovna zde!
LÁZEŇSKÉ POBYTY - Lázeňské pobyty - lázně Jeseník
 

Lázeňské pobyty Jeseník - masáže

LÁZEŇSKÉ POBYTY

Proč lázeňské pobyty zrovna u nás?
Skutečným ozdravným efektem se mohou pyšnit pouze 3 místa na světe - Jeseník, Rakouský Bad Gastein a Americký Carlsbad. Podle vědců je tento léčivý vliv nejsilnější u zdrojů pramenité vody vyvěrající na jižní straně Studniční hory. S touto studenou pramenitou vodou se na povrch země dostávají vzácné plyny. Zdejší kraj se může pochlubit nerostným bohatstvím jako je např. zlato, zinek, měd uran…. Vzácné plyny mají tak obrovský účinek na člověka, že doslova cítíte, jak Vás nabíjejí a elektrizují.
Sám Priessnitz (1799-1851) říkal: člověk nemusí rozumět řeči ptáků a zvířat, nemusí umět naslouchat větru a přesto cítí, jak je tento kraj výjimečný, jak je léčivý a pro člověka blahodárný.
Penzion Grafenberg je postaven roku 1850 přímo na prameništi Geniova pramene. A nejen proto je pobyt u nás skutečně léčivý.

Zkuste lázeňské pobyty v penzionu Gräfenberg!. Načerpejte enerii a sílu našeho kraje a zažijte všední i nevšední zážitky s myšlenkou návratu k přírodě. Odpoutejte se od záležitostí dnešní doby, shonu a stresu.
Jan Staněk, majitel penzionu