LÁZNĚ JESENÍK - PENZION RESTAURANT GRÄFENBERG
www.jeseniky-lazne.cz
E-mail: pension@grefenberg.cz
ubytování  UBYTOVÁNÍ  lázně a wellness  LÁZNĚ & WELLNESS  turistika  TURISTIKA  relaxace  RELAXACE  hvezdička    polski  deutsch  english  česky
AKTUALITYLÁZEŇSKÉ POBYTY UBYTOVÁNÍ - CENÍK PRO RODINY S DĚTMI LETNÍ DOVOLENÁ ZIMNÍ DOVOLENÁ WELLNESS PROCEDURY LAST MINUTE JESENÍKY, TIPY NA VÝLETYJÍZDY NA KONÍCHFIREMNÍ AKCESVATBY, HOSTINYČLENSTVÍ V KLUBUPARTNEŘI PROJEKTU
Gräfenberg, lázně Jeseník
Dovolená v zimě? Okolní vrcholy dosahují 1.500 m.n.m. a to je sněhová jistota.
ZIMNÍ DOVOLENÁ - Zimní dovolená - Jeseníky
 

Zimní dovolená na horách

Zimní dovolená v Jeseníkách

ZIMNÍ DOVOLENÁ

Využijte dokonalých přírodních a horských podmínek Jeseníků a Rychleb a přijedte na zimní dovolenou k nám. Ač jste či nejste milovníkem lyžování, u nás si o zimní dovolené rozhodně přijdete na své.

Zimní lyžařská dovolená
Jesenická lyžařská střediska jsou vybavena umělým zasněžováním, takže na sněhové nadílce přímo závislá nejsou. Vhodné podmínky k lyžování zde naleznou jak začátečníci, tak i pokročilí lyžaři. Milovníci běžeckého lyžování uvítají hustou síš strojově upravených tras. Zda si zvolí náročnější hřebenovou túru s nádhernými výhledy nebo raději mírnou trasu napříč sněhobílým královstvím, je pouze na nich samotných.
Nejvyšší okolní vrcholy dosahují téměř 1500 m.m.m. Mezi nimi hluboká údolí s dravými horskými bystřinami sílícími v menší říčky, které zavodňují rozlehlé nížiny na hranicích s Polskem. Celému jesenickému kraji dominuje nejvyšší hora Moravy Praděd – 1491 m.n.m. Začátek zimy v horách přichází zpravidla na počátku listopadu a odchází s koncem dubna.